Dětské dny

Zábavné programy, dětský den, dětská discotéka
Sleduj co je nového...

Umíme udělat ten nejlepší dětský den...


Moderátoři: Tento člověk je velice důležitý článek Vaší akce a zároveň velkým podílem odpovídá za průběh podle předem připraveného scénáře. Měl by reprezentativně a profesionálně vystupovat, kvalitně prezentovat Vaši firmu, produkt, galavečer, ples a nebo jiný event. Opravdový profesionál je vtipný, kreativní a určitě by měl umět improvizovat, protože ne vždy jde vše podle plánu. Známe ověřené jednotlivce nebo i moderátorské dvojice s dlouholetou praxí v oboru a zároveň jsme připraveni pomoci bookovat mediálně známé osoby nejen v České Republice.

Kapely: Není kapela jako kapela, dnešní trh nabízí vše od "malých trio kapel" až po velké orchestry. Měli byste si především spočítat rozpočet a pak se v dané kategorii pohybovat. Z naši zkušenosti víme, že na kapele se ušetřit nedá. Nejlevnější neznamená nejlepší a vzhledem k tomu že kapela tvoří 80 % Vaší zábavy, tak doporučujeme mít investici předem dobře promyšlenou. Naše firma samozřejmě nabízí celou řadu kapel v různých cenových variantách, které jsme schopni zprostředkovat na Váš ples, svatbu, firemní akci nebo i na velkou narozeninovou párty. Neváhejte nás kontaktovat i při realizaci koncertu nebo velkého festivalu, pomůžeme Vám s realizací celého programu včetně rezervace známých, jak českých, tak zahraničních kapel.

Ostatní program: Vaše zábava nemusí být jen o kapele, můžeme Vám doporučit i jiné zábavné doprovodné programy jako je například barmanská show, fire show, Elvis Presley show, latinsko americké tance, profesionální DJs a spousty dalšího. Oslovte naše koordinátory a projednejte s nimi Vaši akci.

Dětské dny: Dětské dny, tento typ akce se neodehrává na každém rohu České Republiky, ale snad všude po celém světě. Není nic lepšího, než když rodiče vidí své děti šťastné a zároveň si mohou odpočinout u dobré kávy nebo u Vámi připraveného občerstvení. Dětské dny pořádá spousta neziskových organizací, obcí ale i měst a my jsme připraveni pomoct i Vám. TS Production vlastní veškeré potřebné vybavení k realizaci takové akce - od vybavení občerstvení až přes samotné zábavné stanovište jako jsou skákací hrady, facepaiting, trampolíny a spousty dalších aktivit. Oslovte nás a my Vám pomůžeme Váš projekt realizovat. Chci cenovou nabídku.

Jsme připraveni pomoci.

TS Production. Připravíme dětský den nebo zajistíme kapelu.
KONTAKTUJ NÁS PRO CENOVOU NABÍDKU